loader

Previesť všetky naše školenia do digitálnej formy bolo to najlepšie rozhodnutie. Moji ľudia sú perfektne zaškolení. Pokiaľ si potrebujú niečo zopakovať, môžu sa k tomu kedykoľvek vrátiť. Konečne mám čas na rozvíjanie svojho biznisu. Celý proces bol zrozumiteľný a bezproblómový, a to aj vdaka skvelej komunikácií. Ďakujem EduMAX:

Máme veľký obchodný tým ľudí a školenie nových ľudí zaberalo pomerne veľkú časť môjho pracovného času. Byť dobrým obchodníkom vyžaduje talent a dobrú prípravu. Teraz odbornú prípravu nových ľudí zabezpečuje naša digitálna akadémia.Každý môže študovať svojim vlastným tempom a ľudí to naozaj baví. Ja mám teraz oveľa viac času venovať sa jednotlivým obchodným prípadom a […]

Naša skúsenosť s EduMAX bola skvelá. EduMax spracoval všetky naše čiastkové školenia do jedného komplexného multimediálneho systému. Dokonca už nemusíme posielať ľudí na externé školenia. A to všetko za skvelú cenu. Zníženie našich nákladov na vzdelávanie je markantné, a pritom ho majú všetci k dispozícií kedykoľvek. Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

Hore