loader

Vstúpte do sveta, kde moderné firemné vzdelávanie EduMAX revolučne mení prístup k školeniu – v dobe, keď je pozornosť čoraz vzácnejšia a konkuruje dokonca akvarijnej rybke. Zaujímavé je, že podľa nedávnych štúdií akvarijná rybka vydrží sústrediť pozornosť v priemere 9 sekúnd, zatiaľ čo priemerná pozornosť človeka klesla za posledné dve desaťročia z 12 sekúnd na len 8,25 sekundy. Tento pokles pozornosti je výsledkom rýchleho tempa moderného života a neustáleho prívalu informácií, ktorému čelíme každý deň. Preč sú dni, keď na upútanie pozornosti stačili učebnice a skriptá. V tomto digitálnom veku sú ľudia zvyknutí konzumovať informácie prostredníctvom pútavého, dynamického vizuálneho obsahu, ktorý je nielen lákavejší, ale aj efektívnejší pri prenášaní komplexných nápadov a informácií.Neabaví Vás čítať? Pozrite si video!

Zmeňte s EduMAXom svoje firemné vzdelávanie

Zmeňte svoje firemné vzdelávanie s ‚Moderným firemným vzdelávaním EduMAX‘. V EduMAX chápeme, že zatiaľ čo knihy a scenáre môžu mať nostalgické kúzlo, moderný svet si vyžaduje niečo presvedčivejšie. Nudné textové materiály meníme na podmanivý audio-vizuálny obsah. Výsledok? Učenie sa stáva nielen efektívnejším, ale aj zábavnejším a príťažlivejším. Takéto vzdelávanie bude vašich zamestnancov baviť. Namiesto „Ugh, zase sa učiť niečo nové…“ zmeníme na nadšené  „Wow, toto je úžasné!!'“Ako EduMAX dosahuje transformáciu

Ako teda EduMAX dosahuje túto premenu? Vytvoríme z vašich papierových alebo iných textových školiacich materiálov audiovizuálne videá, ktoré zahŕňajú 2D a 3D animácie a grafiku. A tam naša pomoc nekončí. Taktiež pomáhame s integráciou tohto pútavého obsahu do LMS systému a vy tak budete mať k dispozícii vlastnú digitálnu akadémiu. Výsledkom je komplexný multimediálny systém prispôsobený vašim školiacim potrebám.
Výhody služieb EduMAX

Pomáhame hlavne malým a stredným firmám, ktorým šetríme čas a peniaze. Tradičné firemné vzdelávanie môže byť nákladné a časovo náročné.S EduMAXom môžu vaši zamestnanci študovať vlastným tempom a v čase, keď to nenaruší chod vašej spoločnosti Celým procesom vás prevedieme od od počiatočného konceptu k finálnemu produktu. Eliminujeme potrebu externého školenia, čo výrazne znižuje náklady. Tiež uvoľníme ruky vašim managerom alebo zamestnancom poverených školením.Vaša vlastná digitálna akadémia vám zaručí vysoký štandard vzdelávania a konkurenčnú výhodu.Záver

Pamätajte, nebuďte neandertálci v digitálnej ére! Vzdelávajte ľudí moderným, pútavým spôsobom a skriptá hoďte do krbu, kde budú užitočnejšie. Vitajte v EduMAXe, vitajte v digitálnej ére. 
Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hore